5 квітня 2017 року в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася конференція «Вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні», яка була ініційована відділенням на ЦІОНАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ в Харківській області.

Від ХНЕУ ім. С. Кузнеця з доповіддю на тему «Роль комунікацій у забезпеченні здійснення соціального діалогу» виступила к.е.н., доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Гордієнко Лариса Юріївна.

В роботі конференції прийняли участь також викладачі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національного університету цивільного захисту України, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»; фахівці Головного управління Держпраці у Харківській області, Харківського обласного центру зайнятості, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області; представники Об’єднання профспілок та організацій роботодавців Харківської області; студенти та слухачі вищих навчальних закладів міста Харкова; аспіранти; арбітри та посередники НСПП; представники засобів масової інформації та інші зацікавлені особи.

Конференція «Вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні»
Tagged on:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *