Участь викладачів кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця у роботі ХVIII Міжнародному науковому конгресі «Публічне управління ХХI століття: світові практики та національні перспективи» 26.04.2018, який проходив в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за підтримкою Харківського університетського консорціуму.

В роботі Конгресу в якості спікерів взяли участь:

Гордієнко Л.Ю., к.е.н., доц., яка представила спільну з д.е.н., проф., зав. кафедри інформатичних систем Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка», м. Варшава, Польща доповідь на тему: Трансформація соціально-економічної системи Польщі: досвід та сучасні виклики», в якій були висвітлені еволюція трансформаційних процесів на національному та регіональному рівні Польщі, а також сучасні виклики та механізми й технології публічного управління, які застосовуються для забезпечення ефективного розвитку, в тому числі завдяки стратегічним державно-управлінським рішенням.

 

В роботі Конгресу також взяли участь студенти групи 6.05.73.15.01 третього курсу факультету економіки і права ХНЕУ ім. С. Кузнеця за спеціальністю «Журналістика» в рамках виїзного заняття. Особливо слід відмітити студентку Паненко Анну, питання якої до доповідачів дискусійної групи 5 «Економічна політика України в умовах децентралізації влади та управління» були позитивно оцінені присутніми.

За  результатами виїзного заняття планується «Круглий стіл» з скайп-включенням з викладачами кафедри інформатичних систем Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка», м. Варшава, Польща в рамках дисципліни «Зв’язки з урядовими установами (Government relations)», викладач – к.е.н., доц. Гордієнко Л.Ю.

Участь викладачів кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця у роботі ХVIII Міжнародному науковому конгресі «Публічне управління ХХI століття: світові практики та національні перспективи»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *