«Круглий стіл» зі скайп-включенням з викладачами кафедри інформатичних систем Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка», м. Варшава, Польща в рамках дисципліни «Зв’язки з урядовими установами (Government relations)», модератор – к.е.н., доц. Гордієнко Л.Ю.

3 травня 2018 року відбувся «Круглий стіл» зі скайп-включенням з викладачами кафедри інформатичних систем Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка», м. Варшава, Польща в рамках дисципліни «Зв’язки з урядовими установами (Government relations)», модератор – к.е.н., доц. Гордієнко Л.Ю.

В «Круглому столі» з міні-лекцією для студентів групи 6.05.73.15.01 третього курсу спеціальності «Журналістика», спеціалізації «Зв’язки з громадськістю» на тему: «Internet як ефективний інструмент взаємодії органів державного управління з бізнесом, громадянами та іншими суб’єктами суспільства» виступив д.е.н., проф., зав. кафедри інформатичних систем Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка» (м. Варшава, Польща)  Вацьковські К.С.

Учасники «Круглого столу» також обговорили результати виїзного заняття у Харківський Регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України для участі у ХVIII науковому Конгресі «Публічне управління ХХІ ст. : світові практики та національні перспективи».

 

«Круглий стіл» зі скайп-включенням з викладачами кафедри інформатичних систем Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка», м. Варшава

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *