Участь кафедри у проведенні Всеукраїнської науково-практичної конференції докторантів, молодих учених та студентів «Розвиток європейського простору очима молоді: економічні, соціальні та правові аспекти»

(секція 6. Сучасні проблеми регіональної політики: напрямки її реалізації)

27 квітня 2018 р. кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця успішно проведено секційне засідання «Сучасні проблеми регіональної політики: напрямки її реалізації» (секція 6) в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції докторантів, молодих учених та студентів «Розвиток європейського простору очима молоді: економічні, соціальні та правові аспекти».

Учасниками конференції за секцією 6 було подано понад 70 тез доповідей, основні з цих учасників виступили зі своїми ґрунтовними доповідями на пленарному та секційному засіданні конференції. За результатами проведення секційного засідання нагороджено найкращих доповідачів:

за фундаментальність наукового дослідження, ґрунтовність висновків та активну участь у конференції – Ситнік Дирину Сергіївну та Шикулу Наталію Вячеславівну (студенток 1 року навчання в магістратурі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»);

за інноваційний підхід у науковому дослідженні – Мангушеву Владиславу Русланівну (студентка 1 курсу фінансового факультету);

за оригінальний підхід у вирішенні актуальних наукових проблем та активну участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції – Гончаренко Валерію Валеріївну (слухача 1 року навчання в магістратурі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»).

Всім дякуємо за участь!!!!

Участь кафедри у проведенні Всеукраїнської науково-практичної конфере-нції докторантів, молодих учених та студентів «Розвиток європейського простору очима молоді: економічні, соціальні та правові аспекти» (секція 6. Сучасні проблеми регіональної політики: напрямки її реалізації)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *