Сфера розвитку  зеленого туризму, органічного виробництва та управління відходами у місцевій громаді з точки зору практичного досвіду управління проектами сільських територій було предметом обговорення учасників Форуму розвитку сільських територій «Енергія змін – «Еко-громада»,  який пройшов  8 листопада 2018 року у приміщенні Дергачівського районного будинку культури.

Ініціатива проведення Форуму належить до Інформаційного центру АЕПР в ХНЕУ імені Семена Кузнеця (Центр),  який у співпраці з Полівською сільською радою Дергачівського району та Дергачівською районною державною адміністрацією провів тривалу роботу щодо проектної ідентифікації тематичного напрямку  роботи Центру: -«Енергія змін – «Еко-громада» як бренд розвитку сільських територій.

Історія співпраці Центру  із  Дергачівським районом почалася з березня 2017 року коли на кафедрі державного управління, публічного адміністрування та управління проектами ХНЕУ імені Семена Кузнеця було укладена угода про співробітництво та у подальшому проводилась робота над формулюванням та ідентифікацією місцевих ініціатив, конкурентних переваг та напрямків розвитку сільських територій у Дергачівському районі.

Формування  Стратегії  розвитку сільських територій є актуальним кроком що було  доведено проведенням дискусії на Форумі, бо робить умови для об’єднання практиків – представників місцевої влади,  підприємств, організацій  які прагнуть зробити комфортною  територію проживання мешканців  та економічного розвитку сільської території.

Робота над формуванням Стратегій розвитку сільських територій Дергачівського району буде продовжено та про перші кроки ії формування розповіла Гавкалова Н.Л. д.е.н., професор, завідувачка кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ імені Семена Кузнеця у  Доповіді на тему «Публічне адміністрування та управління проектами як основа розвитку».

Питання співробітництво громад обговорили учасники Форуму у м. Дергачі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *