Участь Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця у V Щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI», присвяченої 100-річчю державної служби та Дню місцевого самоврядування в Україні (29 листопада 2018 р.)

29 листопада 2018 року під керівництвом докт. екон. наук, професора Гавкалової Наталії Леонідівни кафедра державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця брала активну участь у П’ятій щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI», приуроченої 100-річчю державної служби та Дню місцевого самоврядування в Україні, яка відбулася на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

На виставці кафедра презентувала досягнення, сучасні розробки та можливості розвитку спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент» (освітньо-професійна програма «Управління проектами»), а також взяла активну участь у роботі круглих столів (робоча мова – англійська), практичних семінарів, тренінгів та в інших практично-орієнтованих тематичних заходах у сфері публічного управління.

Щорічна науково-освітня виставка «Публічне управління XXI», присвячена 100-річчю державної служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *