Участь кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки у VI Щорічній Міжнародній конференції «Трансформації в публічному врядуванні: між ефективністю та соціальним впливом» (Університет Миколаса Ромеріса, м. Вильнюс, Литва)

13 березня 2019 року за участю кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця успішно відбулася VI Щорічна Міжнародна конференція «Трансформації в публічному врядуванні: між ефективністю та соціальним впливом», яка проходила в Університеті Миколаса Ромеріса (м. Вильнюс, Литва) та скайп-включення на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця (секційне засідання «Теоретико-методологічні аспекти розвитку публічного адміністрування та управління проектами: аналіз досвіду України»). Модератором секції виступила Гавкалова Наталія Леонідівна – д.е.н., професор, завідувач кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця, яка перебувала безпосередньо в Університеті Миколаса Ромеріса).

Активну участь у конференції взяли викладачі кафедри та слухачі магістратури за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ!

VI Щорічна Міжнародна конференція «Трансформації в публічному врядуванні: між ефективністю та соціальним впливом» (Університет Миколаса Ромеріса, м. Вильнюс, Литва)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *