16 травня 2019 року в Харківському національному економічному університету імені Семена Кузнеця успішно проведено комунікативний захід в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії “Право на державну службу”, в якому взяли участь педагоги, студенти вищих навчальних закладів та інші зацікавлені особи. Комунікативний захід проведено Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областяхна чолі з Моложавим В. І. за підтримкоюЛукашева С. В. – проректора з науково-педагогічної роботи ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Бріля М. С. – декана факультету економіки і право ХНЕУ ім. С. Кузнеця та Гавкалової Н. Л. – завідувача кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

З привітальним словом виступив Курцев О. Ю. – голова Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації. З доповідями виступили: Моложавий В. І. – начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях; Даніліч З. Е. – головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях; Івах Г. В. – головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях; Гавкалова Н. Л. – д.е.н., професор, завідувач кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця; Варв`янська В. П. – начальник PR-департаменту Молодіжної ради при Харківській міській раді, випускниця кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки.

Дякуємо усім за активну участь у комунікативному заході

“Право на державну службу”

Проведено комунікативний захід в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії “Право на державну службу” (16 травня 2019 р.) сумісно з Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *