14 листопада 2019 року представниками кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки у Малоданилівській селищній раді було проведено практикоорієнтований захід у форматі семінара-тренінгу. Метою даного заходу було підвищення дієвості публічного управління та адміністрування в об’єднаних територіальних громадах на прикладі роботи Малоданилівської селищної ради. Зазначений захід проводився для керівного складу посадових осібмісцевого самоврядування Малоданилівської селищної ради (близько 20 осіб).

Керівний склад посадових осібмісцевого самоврядування Малоданилівської селищної ради протягом 2 годин брали активну участь у семінарі-тренінгу, в результаті чого здобули професійні компетентності щодо підвищення дієвості публічного управління та адміністрування, здобули компетентності щодо реалізації ефективної кадрової політики в органах публічної влади, а також здобули комунікативні навички для підвищення ефективності надання послуг населенню територіальної громади.

Проведення семінара-тренінгу для керівного складу посадових осіб місцевого самоврядування Малоданилівської селищної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *