Студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в дружній, відкритій атмосфері зустрілися з в.о. Першого заступника Головного управління держпраці у Харківській області Гриньом Дмитром Володимировичем, заступником начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Капустою Світланою Валеріївною,а також із в.о. начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Єременко Наталією Олександрівною.

Бесіда пройшла відповідно запланованим питанням: практичним аспектами дотримання законів про працю, ролі державної інспекції під час виявлення порушень, напрямів удосконалення взаємодії громадян з державною установою на основі електронних сервісів.Також, обговорили особистісний досвід студентів стосовно їх власної праці, переглянули молодіжні соціальні роліки, відеокліп про охорону праці в сучасному виконанні.

Учасники зустрічі спробували себе в ролі роботодавців, найманих робітників, представників профсоюзу, держслужбита встановили свої права й обов’язки.

Результати зустрічі:

долучення студентів до майбутньої професійної сфери державного управління;

усвідомлення необхідності формування у кожного українця відчуття власної гідності та усвідомлення своїх прав на гідну працю та гідну її оплату;

відчуття, що державні служби стають ближче до громади;

переконання в тому, що в державних службах почав відбуватися процес діджиталізації.

Телефони для довідок:
(057) 702-18-34 (дод. 4-34) (кафедра державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки)
e-mail: cafpubladm@ukr.net

к.е.н., доц. Лола Ю.Ю.

0679517879

Yuliia.lola@hneu.net

Відбулася відкрита зустріч студентів з керівництвом Головного управління держпраці у Харківській області, в рамках Всеукраїнського тижня права

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *