Вітаємо! Кафедра державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця отримала грантове підтвердження від проекту Erasmus+ за напрямом JeanMonnetActivities – «Демократична децентралізація як європейський досвід державного управління».

Ціль напряму Жан Моне в рамках Програми ЄС Erasmus+: активізувати євроінтеграційний дискурс; сприяти досконалості євроінтеграційних студій; залучати заклади вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів; поширювати ідеї Об’єднаної Європи.

Напрямок JeanMonnetActivities також сприяє діалогу між академічним світом та політиками, зокрема з метою посилення управління політикою ЄС.

Майбутнім магістрам кафедри зі спеціальності «Публічне адміністрування» буде надано можливість прослухати курс в межах отриманого гранту та набути навичок і досвіду в європейському просторі публічного управління та адміністрування.

Грантове підтвердження від проекту Erasmus+ за напрямом JeanMonnetActivities – «Демократична децентралізація як європейський досвід державного управління»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *