День відкритих дверей у ХНЕУ ім С. Кузнеця

18.11.2017 р. у ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся День Відкритих Дверей. Загальна кількість відвідувачів понад 700 осіб (школярі + разом з батьками та рідними). Зацікавленість майбутніх випускників викликала  і така спеціальність, як Публічне адміністрування.

Викладачі кафедри Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки на чолі з завідувачем кафедри проф. Гавкалової Н. Л. безпосередньо приймали участь в цьому заході.

Робота кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки зі школярами

15.11.2017 року доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Гордієнко Л.Ю. провела в Харківській гімназії № 82 профорієнтаційну роботу.

Школярам класів 11-А та 11-Б були презентовані бакалаврські та магістерські програми ХНЕУ ім С. Кузнеця та надана інформація про День відкритих дверей, який відбудеться 18.11.2017р.

Візит представників Університету Миколаса Ромеріса, м. Вільнюс, Литва (Mykolas Romeris University, Vilnius, Lithuania) та підписання угоди про створення спільної україно-литовської магістерської програми «Публічне адміністрування».

16 листопада 2017 року за ініціативи кафедри публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся візит представників литовської делегації Університету Миколаса Ромеріса у складі  Ректора Університету Миколаса Ромериса Альгірдаса Монкевічіуса та Голови Сенату Університету Миколи Ромеріса, декана факультету державного управління професора Вайніуса Смальскіса. (більше…)

Профорієнтаційна робота кафедри “Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки”

14.11.2017 року кафедра “Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки” в гостях у шолярів смт Солоницівка (більше…)

3.11.2017 року в аудиторії А-7 Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулося урочисте вручення дипломів магістрів заочного відділення спеціальності «Державна служба».

3.11.2017 року в аудиторії А-7 Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця  відбулося урочисте вручення дипломів магістрів заочного відділення спеціальності «Державна служба». (більше…)

27 жовтня 2017 року в Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Публічне управління: проблеми та перспективи»

27 жовтня 2017 року в Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця  відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Публічне управління: проблеми та перспективи» (більше…)

Публічне управління ХХІ століття

Сьогодні члени кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки приймали участь у ХVІI Міжнародному науковому конгресі «Публічне управління ХХІ століття: традиції та іновації», який відбувся у Національній Академії Державного Управління При Президентові України. З доповіддю щодо проведення «Школи публічного адміністрування та регіональної економіки» виступили Н. Л. Гавкалова. Випускники магістратури «Публічного адміністрування» Ідріс Ісраел Олувасейідайо і Едеме Ореофе Ібукунфолу представили результати наукових досліджень щодо переваг децентралізації в Україні та особливостей реформування публічних фінансів у сфери охорони здоров’я.viber image

Проведено науково-практичну конференцію на тему: «Вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні»

О. Базій, головний спеціаліст відділення НСПП в Харківській області

05 квітня 2017 року відділенням НСПП в Харківській області спільно з Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – ХарРІ НАДУ) проведено науково-практичну конференцію на тему: «Вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні». (більше…)

Тренінг розвиток громадських компетентностей в Україні