Закриття циклу лекцій «Соціальне підприємництво» доктора Яна-Урбана Сандала (Норвегія)

(більше…)

Навчальні заняття у слухачів магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» у форматі «Світове кафе»

(більше…)

Зимова школа “Публічне та проектне управління”


(більше…)

09.02.2018 відбувся захист дипломів

(більше…)

Регіональний Форум «Правовладдя і суспільство»

(більше…)

Реформування системи професійного навчання державних службовців

(більше…)

Навчально-методичне та інформаційне забезпечення дисциплін, що читаються кафедрою “Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки”

Навчально-методичне та інформаційне забезпечення дисциплін, що читаються кафедрою “Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки”

Участь у Міжнародній науково-практичній інтернет- конференції

Кафедра  державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки прийняла участь у Міжнародній науково-практичній  інтернет- конференції «Східноєвропейське партнерство у сфері науки та освіти: нові стратегії розвитку», яка відбулась 1.12.2017 року в ХНЕУ імені Семена Кузнеця. Кафедра виступила співорганізатором конференції з кафедрою управління фінансовими послуг.

http://economics.gsu.by/?p=28454#more-28454

 

Зустріч з Директором Малопольської школи публічної адміністрації Краківського Економічного Університету (Польща)

24 листопада 2017 р. на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч з Директором Малопольської школи публічної адміністрації Краківського Економічного Університету (Польща) з метою реалізації проекту “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE). DOBRE – це пятирічний проект, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і має за мету забезпечити системну підтримку для місцевого самоврядування в процесі реформи децентралізації в Україні.
Від ХНЕУ ім. С. Кузнеця в заході прийняла участь доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Гордієнко Лариса Юріївна.

Участь кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки у IV Щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI» (1 грудня 2017 р.)

1 грудня 2017 року під керівництвом докт. екон. наук, професора Гавкалової Наталії Леонідівни кафедра державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця брала активну участь у Четвертій щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI», приуроченої до 20-річчя науки «Державне управління» та Дня місцевого самоврядування а Україні, яка відбулася на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

На виставці кафедра презентувала досягнення, сучасні розробки та можливості розвитку спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент» (спеціалізація «Управління проектами»), а також взяла активну участь у роботі круглих столів (робоча мова – англійська), практичних семінарів, тренінгів та інших практично-орієнтованих тематичних заходах у сфері публічного управління.