Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

(більше…)

Куглий стіл “Децентралізація – нові можливості для громад у контексті політики регіонального розвитку”

(більше…)

ВНИМАНИЕ!!! УВАГА!!! ATTENTION!!!

Запрошуємо на презентацію освітніх програм кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця у рамках «Фестивалю магістерських програм в ХНЕУ ім. С. Кузнеця»

 

Чекаємо Вас 13 червня о 15.50 в 414 ауд. (1 корп.)

УВАГА!!! Відкрита нова спеціальність за першим рівнем вищої освіти «БАКАЛАВР» 281 «Публічне управління та адміністрування»

Кафедрою «Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки» ХНЕУ ім. С. Кузнеця  відкрита  нова спеціальність  за першим рівнем вищої освіти «БАКАЛАВР» 281 «Публічне управління та адміністрування».

Слухачі бакалаврської програми отримують якісну економічну підготовку, що дає їм змогу не просто орієнтуватися у соціально-економічних процесах, а й грамотно впливати на них у межах своїх компетенцій.

 

Перелік сертифікатів ЗНО для спеціальності  «Публічне управління та адміністрування» та вагові коефіцієнти сертифікату для визначення конкурсного балу:

  1. Українська мова та література
  2. Історія України
  3. Іноземна мова або Географія

Наша адреса:

м. Харків, пр. Науки, 9-а, (ст. метро «Наукова»), 1 корпус, 402 каб.

тел. (050) 622-61-48

Гавкалова Наталія Леонідівна

сайт: http://www.cafpubladm.com

Сторінка у Fecebook:  https://www.facebook.com/cafpubladm/

е-mail: ngavl@ukr.net

Міжнародній науково-практичній конференції в м. Київ

(більше…)

24.05.2018 р. відбувся другий «Круглий стіл» зі скайп-включенням з викладачами кафедри інформатичних систем Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка», м. Варшава

(більше…)

10.05.2018 р. відбулося відкриття Школи публічного адміністрування та управління проектами

(більше…)

Участь кафедри у проведенні Всеукраїнської науково-практичної конфере-нції докторантів, молодих учених та студентів «Розвиток європейського простору очима молоді: економічні, соціальні та правові аспекти» (секція 6. Сучасні проблеми регіональної політики: напрямки її реалізації)

(більше…)

«Круглий стіл» зі скайп-включенням з викладачами кафедри інформатичних систем Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка», м. Варшава

«Круглий стіл» зі скайп-включенням з викладачами кафедри інформатичних систем Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка», м. Варшава, Польща в рамках дисципліни «Зв’язки з урядовими установами (Government relations)», модератор – к.е.н., доц. Гордієнко Л.Ю.

(більше…)

Участь викладачів кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця у роботі ХVIII Міжнародному науковому конгресі «Публічне управління ХХI століття: світові практики та національні перспективи»

Участь викладачів кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця у роботі ХVIII Міжнародному науковому конгресі «Публічне управління ХХI століття: світові практики та національні перспективи» 26.04.2018, який проходив в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за підтримкою Харківського університетського консорціуму.

(більше…)