ПРОЕКТ DocHub

18 лютого кафедра державного управління, публічного адміністрування та регіональноі економіки відвідала заходи в рамках проекту ЕРАЗМУС+ DocHub «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні».

Тренiнг з пiдготовки експертiв Нац.агентства 18-19 лютого 2020 р.

Завідувач кафедри державного управління, публічного адміністрування і регіональної економіки Гавкалова Н.Л. 18-19 лютого 2020 року прийняла участь у тренінгу підготовки експертів Національного агентства.

Зимова школа «YP -YOUNG PROFESSIONALS»

1 та 2 лютого кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональноі економіки було проведено зимову школу «YP – YOUNG PROFESSIONALS». Учням 10-х та 11-х класів було запропоновано цікаві та пізнавальні тренінги та майстер-класи. 

Учесть в спiльному засiданнi ГЕР та НМК

Завідувач кафедри Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки д.е.н., проф. Гавкалова Н.Л. прийняла участь у спiльному засiданнi ГЕР та НМК, галузь 281 Публiчне управлiнря та адмiнiстрування в КHПУ iм. I. Сiкорського

Конференцiя в Александрійськiй бiблiотецi та вiдвiдування посольства в Каiрi, Eгипет

Завідувач кафедри Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки д.е.н., проф. Гавкалова Н.Л. прийняла участь у конференції в Александрійскій бібліотеці (Египет) та відвідала посольство України в Каірі.

Урочисте вручення дипломів

13 січня 2020 року відбулось урочисте вручення дипломів про отримання освітнього ступеня “магістр” студентами спеціальності “Публічне управління та адміністрування” за освітньою програмою “Публічне адміністрування” та спеціальності “Менеджмент” за освітньою програмою “Управління проектами”. Вітаємо!

Вітаємо з успішним захистом магістерських робіт!

Вітаємо слухачів магістратури за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” освітньої програми “Державна служба” з успішним захистом магістерських робіт!

Урочисте вручення дипломів

17 грудня 2019 року відбулось урочисте вручення дипломів про отримання освітнього ступеня магістр студентам-іноземцям спеціальності Публічне управління та адміністрування. Вітаємо наших шановних магістрів!!!