Публічне управління ХХІ століття

Сьогодні члени кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки приймали участь у ХVІI Міжнародному науковому конгресі «Публічне управління ХХІ століття: традиції та іновації», який відбувся у Національній Академії Державного Управління При Президентові України. З доповіддю щодо проведення «Школи публічного адміністрування та регіональної економіки» виступили Н. Л. Гавкалова. Випускники магістратури «Публічного адміністрування» Ідріс Ісраел Олувасейідайо і Едеме Ореофе Ібукунфолу представили результати наукових досліджень щодо переваг децентралізації в Україні та особливостей реформування публічних фінансів у сфери охорони здоров’я.viber image

Проведено науково-практичну конференцію на тему: «Вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні»

О. Базій, головний спеціаліст відділення НСПП в Харківській області

05 квітня 2017 року відділенням НСПП в Харківській області спільно з Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – ХарРІ НАДУ) проведено науково-практичну конференцію на тему: «Вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні». (більше…)

Тренінг розвиток громадських компетентностей в Україні

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Управління проектами”

image15 березня 2017 року Харківським національним університетом міського господарства ім. О. М. Бекетова було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Управління проектами”. У олімпіаді приймали участь студенти 5-6 курсів, у тому числі і представники нашого університету – Чуприн Владислав Русланович і Орел Альона Володимирівна. За результатами проведення олімпіади Орел Альона Володимирівна отримала  диплом в номінації “Кращий з управління вартістю проектів”. Олімпіада містила завдання на компексне володіння знаннями та навичками з управління проектами, а саме, теоретична база, ессе-практичне завдання з побудови моделі заданого проекту, метод освоєного обєму та практичне завдання у MS Project.

Конкурс студентських наукових робіт «Державне управління».

У Сумському державному університеті 23 березня 2017 року було підведено підсумки II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Державне управління».

(більше…)

В Харькове стартует Школа Публичного Администрирования и Управления Проектами

11 апреля в Харькове при ХНЭУ им. С. Кузнеца стартует Школа Публичного Администрирования и Управления Проектами, организаторами которой является кафедра Государственного Управления, Публичного Администрирования и Региональной Экономики, при поддержке Харьковской Областной Государственной Администрации в лице Департамента Конкурентоспособности Региона, а также Общественной Организации «Элита Нации» и Харьковского Областного Центра Молодежи.

(більше…)

Захист магістерських робот

На кафедрі державного управління публічного адміністрування та регіональної економіки відбувся захист магістерських робот

Совместные занятия школы № 123 г. Харьков  и ХНЭУ им. С Кузнеца

30.11.2016 года в общеобразовательной школе № 123 г. Харькова преподавателями кафедры “Государственного управления, публичного администрирования и региональной экономики” ХНЭУ им. С. Кузнеца была проведена лекция на тему: “Принципы управления миром. Управления проектами”.

Лекцию для учащихся 11-х классов, прочитал к.е.н., доцент кафедры “Государственного управления, публичного администрирования и региональной экономики” ХНЭУ им. С. Кузнеца – Петряев А. А.

Лекция прошла на высоком уровне и вызвала живой интерес слушателей. Лекция была наполнена сопоставлениями и примерами. Нужно отметить, что на лекции, кроме учащихся присутствовали:

учитель высшей категории, учитель-методист – Первышева Н. Л.,

учитель высшей категории, старший учитель – Ярошенко О. А.

Зав. кафедрой “Государственного управления, публичного администрирования и региональной экономики” ХНЭУ им. С. Кузнеца – Гавкалова Н. Л.

По окончании лекции, которая длилась более  двух часов Алексей Петряев ответил на многочисленные вопросы учащихся.

Семінар-тренінг для представників Головного управління Державної фіскальної служби

18 листопада 2016 року кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця успішно проведено семінар-тренінг для представників Головного управління Державної фіскальної служби в Харківській області на тему «Запобігання та протидія корупції в органах публічної влади», який організовано в результаті отриманого фінансування від Національного агентства України з питань державної служби. (більше…)