Навчально-методичне та інформаційне забезпечення дисциплін, що читаються кафедрою “Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки”

Навчально-методичне та інформаційне забезпечення дисциплін, що читаються кафедрою “Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки”

Участь у Міжнародній науково-практичній інтернет- конференції

Кафедра  державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки прийняла участь у Міжнародній науково-практичній  інтернет- конференції «Східноєвропейське партнерство у сфері науки та освіти: нові стратегії розвитку», яка відбулась 1.12.2017 року в ХНЕУ імені Семена Кузнеця. Кафедра виступила співорганізатором конференції з кафедрою управління фінансовими послуг.

http://economics.gsu.by/?p=28454#more-28454

 

Зустріч з Директором Малопольської школи публічної адміністрації Краківського Економічного Університету (Польща)

24 листопада 2017 р. на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч з Директором Малопольської школи публічної адміністрації Краківського Економічного Університету (Польща) з метою реалізації проекту “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE). DOBRE – це пятирічний проект, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і має за мету забезпечити системну підтримку для місцевого самоврядування в процесі реформи децентралізації в Україні.
Від ХНЕУ ім. С. Кузнеця в заході прийняла участь доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Гордієнко Лариса Юріївна.

Участь кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки у IV Щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI» (1 грудня 2017 р.)

1 грудня 2017 року під керівництвом докт. екон. наук, професора Гавкалової Наталії Леонідівни кафедра державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця брала активну участь у Четвертій щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI», приуроченої до 20-річчя науки «Державне управління» та Дня місцевого самоврядування а Україні, яка відбулася на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

На виставці кафедра презентувала досягнення, сучасні розробки та можливості розвитку спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент» (спеціалізація «Управління проектами»), а також взяла активну участь у роботі круглих столів (робоча мова – англійська), практичних семінарів, тренінгів та інших практично-орієнтованих тематичних заходах у сфері публічного управління.

Студентська молодь в управлінні проектами регіонального розвитку

30 листопада 2017 року  на кафедрі державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ імені Семена Кузнеця відбулася робоча зустріч з  представниками студентської молоді, які проживають у Дергачівському районі Харківської області»,  з питань  їх участі у  реалізації проекту «Студентські групі зі створення консультаційних проектів в сфері регіонального розвитку» (більше…)

Тісні зв’язки України і Алжиру

29.11.17 р. ХНЕУ імені Семена Кузнеця відвідав Барак М. Зін (лектор, університет Тлемсена, Алжир) з відкритою лекцією на тему: «Особливості організації управління публічними фінансами країн світу» для магістрів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» 1-го року навчання.

День відкритих дверей у ХНЕУ ім С. Кузнеця

18.11.2017 р. у ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся День Відкритих Дверей. Загальна кількість відвідувачів понад 700 осіб (школярі + разом з батьками та рідними). Зацікавленість майбутніх випускників викликала  і така спеціальність, як Публічне адміністрування.

Викладачі кафедри Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки на чолі з завідувачем кафедри проф. Гавкалової Н. Л. безпосередньо приймали участь в цьому заході.

Робота кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки зі школярами

15.11.2017 року доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Гордієнко Л.Ю. провела в Харківській гімназії № 82 профорієнтаційну роботу.

Школярам класів 11-А та 11-Б були презентовані бакалаврські та магістерські програми ХНЕУ ім С. Кузнеця та надана інформація про День відкритих дверей, який відбудеться 18.11.2017р.

Візит представників Університету Миколаса Ромеріса, м. Вільнюс, Литва (Mykolas Romeris University, Vilnius, Lithuania) та підписання угоди про створення спільної україно-литовської магістерської програми «Публічне адміністрування».

16 листопада 2017 року за ініціативи кафедри публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся візит представників литовської делегації Університету Миколаса Ромеріса у складі  Ректора Університету Миколаса Ромериса Альгірдаса Монкевічіуса та Голови Сенату Університету Миколи Ромеріса, декана факультету державного управління професора Вайніуса Смальскіса. (більше…)

Профорієнтаційна робота кафедри “Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки”

14.11.2017 року кафедра “Державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки” в гостях у шолярів смт Солоницівка (більше…)